سایت isilink | سایت دانلود مقاله علمی isi

سايت isilink
سایت isilink برای دانلود و تحویل آنی مقالات جهت کمک به دانشجویان و پژوهشگران گرامی برای دسترسی به پایگاه های معتبر علمی ایجاد شده است.
جهت دریافت مقاله ابتدا در سایت ثبت نام کنید , اگر عضو هستید با آدرس ایمیل و کلمه عبور خود وارد شوید.
سپس در کمتر از 1 دقیقه مقاله را دریافت کنید.
(هزینه دریافت هر مقاله 1000 تومان میباشد)
تبلیغات سایت دانلود مفاله علمی isi پرداخت آنلاین ارزی
تمامی خدمات این فروشگاه،حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.

Skip Navigation Linksصفحه اصلی درباره ما
با توجه به محدودیت ها و عدم دسترسی به بسیاری از پایگاه های داده علمی معتبر، وب سایت http://www.isilink.ir در سال 1391 جهت پاسخگویی به این نیاز دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی تاسیس شد. ما تمام تلاش خود را برای دستیابی به بالاترین سطح دسترسی به پایگاه داده های علمی معتبر روز دنیا به کار می‌گیریم.
نسک آور مفتخر است که از سال 1383 تا کنون برای بیش از ده ها مشتری دولتی و هزاران مشتری خصوصی، پس از فراز و نشیب های زیادی برای مدیران آن، تحت عناوین مختلف و در نهایت تحت عنوان یکپارچه شده ی نسک آور اقدام به تهیه کتاب های خارجی و مقالات علمی مورد نیاز افراد و سازمانها در ایران کند.
نسک آور در سال 1386 با کمک یکی از ناشران موفق ایرانی، (انتشارات فرشتگان) با نام نسک آور ایمن و به شماره 317788 به ثبت رسیده است. ما در این سالها از همکاری ناشران خوبی مانند انتشارات روزنگار، انتشارات سالکان و بسیاری از اساتید بزرگ دانشگاه تهران و همکاران بسیار دیگری استفاده کردیم تا بتوانیم در این نقطه، مناسب ترین سرویس ممکن را به مشتریان خود ارائه بدهیم.
با توجه به تحریم هایی که علیه کشور ایران وجود دارد و محدودیت های موجود، این حقیقت که چرخ علم و دانش به سرعت در حال چرخش است ، امید داریم با خدماتی که ارائه می دهیم، کمکی باشیم تا کشور عزیزمان از این چرخه عقب نماند .
دانشنامه آزاد ویکیپدیا در مورد کلمه نسک می نویسد : واژه نَسْک،هم‌ارز پارسی واژه‌ی کتاب است. کتاب واژه‌ای است عربی که به زبان پارسی وارد شده و یک وامواژه است. برای نمونه، مجموعه نوشته‌های زرتشت پیامبر بزرگ ایرانی که اوستا نام دارد از ۲۱ نسک (کتاب) فراهم آمده بود که امروزه پنج نسک از آن باقی ‌است. از دیگر واژه‌های پارسی برای کتاب، که پیش از سرازیر شدن واژه‌های عربی به زبان پارسی بکار می‌رفته‌اند می‌توان از نیوه نام برد. نیوه با واژه نوشتن هم‌ریشه است.
دانلود مفاله علمی isi